Tým kolegů externího personalisty

Alex je dlouholetým HR profesionálem s komplexním záběrem. V personalistice se zaměřuje na identifikaci a zlepšení klíčových HR procesů na základě firemní strategie. Další její silnou disciplínou je nábor a následná identifikace klíčových zaměstnanců. 

 Má více než dvacetileté  zkušenosti z větších  mezinárodních i českým firem. Zároveň pracuje i s menšími společnostmi a startupy.   Poskytuje externí i interní služby HR business partnera a samostatného personalisty. 

V posledních letech se věnovala zejména outplacementuimplementaci nových personálních softwarů a mentoringu začínajících kolegů. 

Mezi její klienty patří finanční společnosti, Tech star-upy, advokátní kanceláře, poradenské společnosti, ale i společnosti z oblasti zdravotnictví a neziskové sféry. 

Alexandra Filipová Milanův medailonek připravujeme. Bude to tu v cuku letu

Milan Pech


Veronika působí od roku 2022 jako samostatný HR Profesionál, který buduje HR povědomí zejména v oblasti Kariérového poradenství. Zároveň rozšířila své služby o nabídku Externího HR partnera. 

Veronika disponuje více jako pětiletou praxí s komplexními personálními agendami.

Ve své práci uplatňuje dosavadní praktické HR zkušenosti, ale i poznatky z psychologie, která je jejím velkým koníčkem. 

Ve své praxi se věnuje i  diagnostikám, zaměřeným na širokou škálu poznání lidské osobnosti a zároveň pracuje jako mentor. 

Veronika nabízí pomoc firmám v jejich začátcích s HR procesy, které ještě nemají nastavené nebo je potřebují zefektivnit.

Její klienti jsou nejčastěji z řad menších společností (do 100 zaměstnanců) a start-upů.

Veronika Novotná