Nabídka služeb

Veškeré služby poskytujeme prezenčně či online - Teams, Goolemeet, Whatsapp, Viber, Skype, e-mail, ...

Samostatně i ve spolupráci se zkušenými kolegy umíme řešit i témata spojená s rozvojem, strategií, změnami ve firmách, ...

Nejsme radílkové, co celý život jen radili. Jsme zkušení praktici, kteří si nabízené služby odpracovali. 

Služby

Výběr zaměstnanců

Nábor je jedna z nejtěžších disciplín v personalistice - nezdá se to ale je to tak:).

Náboru se věnujeme od roku 2000 a rádi vám pomůžeme najít vhodné kandidáty. Ať již jako váš externí/interní personalista, nebo jako jednotlivou zakázku.

Osobnostní diagnostika

Jsem certifikovaní specialisté na interpretaci osobnostních testů. Nabízíme Hogan's testy, Test CliftonStrengths® - Gallup, Behavera, GPOP, ... Dokážeme tedy smysluplně vysvětlit jak člověk pracuje pod stresem, jak jej motivovat, jaké má hlavní talenty, ... Preferujete-li jiný typ diagnostiky - stačí říct.  

Procesy a předpisy

Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše? Dobře a logicky popsané personální procesy a předpisy vám usnadní například adaptaci nového člověka, hladký zástup kolegyně, či kolegy, získání certifikace, či absolvování auditu

Atmosféra ve firmě-firemní hodnoty

Jaký pán, takový krám. Ale ne vždy se vaše firma, potažmo atmosféra v ní, řídí jen vámi.

Pomůžeme definovat, kde je zakopaný pes a jak nastavit hodnoty a vylepšit atmosféru ve vaší společnosti. 

Vaši klíčoví lidé

Máte ve firmě Klíčové lidi? Nebo jim říkáte zástupci?
Tak na ně pozor, to jsou vaši nejcennější. Umíme tyto klíčové lidi pro vás identifikovat a zároveň doporučit jakým způsobem s nimi pracovat, aby u vás co nejdéle vydrželi.

Nastavení hodnocení

Férové, transparentní a hlavně kontinuální. Jedině tak vám budou vaši zaměstnanci věřit. Umíme nastavit jasná kritéria dle jasných pravidel s jasnou odměnou. Pak už jen záleží na vás, zdali budete hodnotit po zkušebce, nebo jednou za rok..

Outplacement

Když nastane čas, či potřeba, že se musíte s některými zaměstnanci rozloučit, pak nabízíme program outplacementu, který obsahuje jak reálnou pomoc při zpracování CV a LinkedIn profilu, tak mnoho cenných rad, či tipů na otázky při interview, nebo vyjednávání si té správné mzdy.Samozřejmostí je prezenční, či online forma.

Rozvoj, vzdělávání a kompetence vašich lidí

Plán rozvoje vašich zaměstnanců.         Zní to složitě ale nehledejte v tom vědu - důležitý je zejména rozvoj v oblasti odborné, osobnostní, manažerské a jazykové.

Vaše značka zaměstnavatele

Víte co vás dělá zajímavými pro stávající i nové zaměstnance? Čím jste výjimeční a proč k vám mají jít lidé pracovat? Když se na trhu řekne vaše jméno, mělo by být jasné, kdo jste, jak se u vás pracuje a co lidem nabízíte.

Personální dokumenty

Zaměstnanecké osobní složky - no to je papírová nuda. Zdálo by se na první pohled. Ale digitalizace od papírů pokročila a pořádek v dokumentech vám přinese klid a přehled nejen v pracovněprávní oblasti.Víte, jaké kurzy a školení (a to nejen zákonné) váš člověk absolvoval za poslední rok? I to může být obsahem osobní složky zaměstnance.

Poradenství a posouzení

Potřebujete jen párkrát poradit a nechcete si pořizovat stálého personalistu? I to je možné. Poskytujeme konzultace náboru, pracovních agend, nebo čehokoliv kolem personalistiky, rozvoje, firemní kultury, změn, ..., a to osobně, telefonicky, přes skype, Teams, Google Meet, ....

Spokojenost vašich zaměstnanců

Běžnou součástí naší práce je i pravidelné získávání zpětné vazby na spokojenost, či angažovanost. Jako specialisté v lidských zdrojích zjišťujeme spokojenost nejen během adaptace ale i v průběhu zaměstnaneckého poměru, či při zavádění změn.

Personální audit

Máte dojem, že vaši lidé nedělají, to co chcete? Nebo nemají výkon, který očekáváte. Vaše očekávání je jiné, než jejich? Nebo naopak máte super lidi ale nesedí jim jejich místa?

Ve spolupráci s kolegy, kteří se specializují na tyto situace (krízový management) uskutečníme rychlý audit.

Kompetenční modely

Správné kompetence pro správné místo. Správné kompetence pro správný level řízení. Vytvoříme pro vás jednouchou mapu kompetencí.
Můžeme začít například základním rámcem znalostí a kompetencí pro jednotlivá místa, což o vám v budoucnu ulehčí zmapování náročnosti pracovních míst a v budoucnu i zastupitelnost jednotlivých lidí/rolí.

Mentoring a supervize

Máte ve společnosti juniorní/ho HR člověka?

 Dopřejte mu péči a poradenství od zkušenějšího kolegy, aby se váš člověk cítil ve své roli jistěji, a byl pro vás i v budoucnu přínosem. 

Nabízíme podporu a trénink pro začínající HR. 

Firma v klidu se zkušenými profesionály